shopcamp logo

ShopCamp w Zabrzu (22.10)

ShopCamp 22.10 w Zabrzu

Już za kilka dni tj. 22 października odbędzie siię spotkanie o tematyce e-commercowej na który warto wpaść. ShopCamp o którym mowa będzie miejscem prezentacji takich osób jak Magda Górak, Łukasz Plutecki, Tomasz Tybon, Łukasz Kozłowski, Jakub Stróżyński, Norbert Trudziński oraz Maciej Pieńko czyli przedstawicieli branży pracującej nad rozwojem narzędzi wspomagających sprzedaż. Podzielą się oni z uczestnikami swoim doświadczeniem w używaniu narzędzi pozwalających na zwiększanie lojalności klientów, budowania marki i optymalizacji wydatków na promocję sprzedaży. Tam też dowiecie się jak założyć sklep i jakie wyzwania stoją przed małymi i średnimi sprzedawcami na rynku e-commerce.

Na spotkaniu również zostanie udostępniony czas dla ludzi z publiczności, którzy w 5 minutowej prezentacji będą chcieli opowiedzieć o swoich pomysłach lub o projektach, które realizują. Ten element programu nazwany został ShopCamp Areną i zwykle jest dosyć ciekawym punktem programu.

Dla wielu ciekawostką jest fakt organizacji tego spotkania w Kopalni Guido w Zabrzu (320m pod ziemią), ja zapraszając zainteresowanych namawiam do zabrania ciepłych rzeczy, kopalnia może troszkę zmrozić przeciągami.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: shopcamp.pl

A jeśli nie jesteś pewny dlaczego masz się tam pojawić to zapraszam Cię do tekstu „Spotkania branżowe – po co?