Serwis: webshake.tv

Są takie serwisy w Polsce, dzięki, którym czuje, że wcale nie jesteśmy straceni. Wcale nie musimy kopiować i tłumaczyć zachodnich serwisów. Dziś mój typ na „Lubię to!” – webshake.tv.

Robienie wideo bloga to nic łatwego, robienie cyklicznego programu w sieci to super ciężka robota. Szczególnie, gdy zaangażowanie wcale nie zwraca się w kilka dni. Nie wystarczy zrobić głupiej sztuczki, nie wystarczy na wizji grzebać w nosie. Zrobienie samodzielnego rozpoznawalnego programu w sieci, z humorem i pasją to sztuka, których niewielu w Polsce posiadło. A, że w tym cyklu mówię o tym, co mi się podoba, więc mówię o tych, których cenię, mówię o Webshake.tv

Oglądam i podziwiam pracę i do czasu aż kiedyś nie skuszę się na postawienie kamery i nagranie swojego programu rozmawiając z Wami zapraszam do Marcina Jaśkiewicza, Dominika Szarka, Kamila Janika oraz Pawła Warzechy (plus całego nieustannie rosnącego zespołu). Jedno jest pewne, jeśli szukacie przykładu jak zrobić coś porządnie to lepiej przygotowane jak WEBshake.TV w Polsce będzie Wam ciężko znaleźć.

Jak jeszcze to czytasz, to przestań i ruszaj do Webshake.tv. Możesz im przekazać, że pozdrawiam i życzę by byli jeszcze lepsi. Bo zgodnie z ideą „Lubię to!” dobre rzeczy trzeba promować, wtedy będzie ich koło nas jeszcze więcej!