Sadowski & Krzych

Osoby, które podziwiam!

Przychodzi taki moment w którym nie mogę się powstrzymać i muszę coś tu napisać. Ok, nie było mnie tu chwilę, blog trochę stał na bocznicy czekając na moje zainteresowanie, teraz właśnie pojawił się taki moment w którym nie umiem zatrzymać w sobie tego co mam na języku.

Każdy z nas ma jakieś wzory do naśladowania. Każdy z nas zapytany o taki wzór jest w stanie powtórzyć nazwiska kilku osób.

Są to zwykle sławne osoby z wielkimi osiągnięciami. Pojawiają się tam takie nazwiska jak Gates, Jobs, Disney, Rockefeller, Anders, Piłsudski  i tysiące innych godnych według pytanych naśladowania.

Chcemy być podobni do nich, chcemy osiągać ich sukcesy. Co do zasady to dobre myślenie. Chciałbym jednak namówić Was do szukania wokół siebie ludzi, których zachowanie możecie powielać. Po pierwsze dlatego, że żyją w podobnym do Was środowisku, po drugie ich sukces będzie dla Was silniejszym motywatorem.

W moim otoczeniu mam kilkanaście takich osób (mam szczęście niesamowite) jednak dziś chciałbym się podzielić z Wami dwójką z nich. Może Was zainspirują, może zwrócą uwagę, może potwierdzi się moje przekonanie, że są to też Wasi idole.

Pierwszym z nich jest człowiek niesamowicie skromny, mądry z niesamowitym darem do przekazywania swojej wizji. W mojej ocenie niedościgniony wzór. Naturalnie uparty, wymagający a jednak nieustannie poszukujący ciągłego rozwoju. Nie mogę się nadziwić jak możliwy jest ten ciągły pęd i stawianie na swoim. Spotykam się z nim co jakiś czas i po każdym takim spotkaniu jestem onieśmielony bystrością, inteligencją i doświadczeniem, które prezentuje. Każdemu z Was polecam siąść na tyłku i prześledzić działania i zachowanie jednego z najciekawszych przedsiębiorców młodej fali. Namawiam Was również na jak najszybsze nawiązanie znajomości z tą osobą, zapewniam będziecie realnie zaskoczeni, że są tacy ludzie na świecie. O kim mówię? Proszę bardzo to: Jakub Krzych.

Drugim z moich idoli jest człowiek maszyna. Wulkan energetyczny, niezłomny w swoich działaniach, ponadprzeciętny kreator. Potrafi ciągnąć z sukcesem wielowątkowe złożone czynności, nieustannie się ucząc, dzielić się swoimi doświadczeniami. Spotykam się z opiniami, że robi to tylko na pokaz, jednak ja wiem, że on taki jest. Daje gwarancję swojego słowa, że to jego natura, to wypływa z tego jakim człowiekiem jest. Podobnie jak spotykam się z Jakubem również spotkania z nim prowadzą do intelektualnego rozwoju. Zapał i wytrwałość w swoich postanowieniach, brak odpuszczania, poszukiwanie co jeszcze mogę zrobić, zrozumienie dlaczego coś się udaje a coś nie i tysiące innych wątków to tylko kawałek jego pasji. Jeśli nie znacie, myk-myk lećcie już szukać człowieka, nie ukrywa się, często w różnych miejscach się pojawia. Znajdźcie go, podajcie rękę i poznajcie się, zapewniam warto. Kim jest ta osoba? Michał Sadowski.

To byłem ja, człowiek z wieloma Idolami. Pozdrawiam 😉