Maciej Maciejowski – o autorze

Maciej MaciejowskiZnany również jako Moon, urodzony w 1974 roku. Absolwent wydziału Zarządzania AGH w Krakowie.

Od 1993 intensywnie zaangażowany w rozwój Internetu. Jestem i byłem uczestnikiem wielu działań społeczności Internetowej (np. jeden z administratorów serwera Ircowego w 1994-1996 roku).

Od 1996 roku nieustannie związany z firmą, która teraz nazywa się Grupa Onet.pl S.A. (Optimus S.A. Oddział Kraków Departament ds. Internetu, Optimus Pascal. Onet.pl S.A. oraz epizod z DreamLab – technologicznej spółki Grupy Onet.pl S.A.), pracowałem również dla Brian Tracy International, Benefit Systems S.A. a teraz pracuje Polska Press Grupa.

W okresie tym tworzyłem (programowałem) pierwsze serwisy Onet.pl (ten też, patrz stopka) oraz kierując swój rozwój w obszary zarządzania prowadziłem zespoły, który stworzyły większość aktualnie działających serwisów internetowych.

Prywatnie, piszę tutaj oraz pogłębiam wiedzę o procesach zachodzących w Internecie. Nie próbuje być wróżką czasem jednak próbuje przewidzieć występujące zjawiska.

Znaleźć mnie można łatwo w sieci np.:

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi wypowiedziami.

W ramach tego bloga jak i innych miejsc w sieci obowiązuje polskie prawo a szczególnie prawo autorskie. Dlatego, proszę o kontakt, jeśli ktoś miałby ochotę przedrukować cały artykuł lub ich grupę. Bardzo chętnie się nimi podzielę jednak muszę na to wyrazić zgodę.