MoonCamp i kolejne edycje

Czyli o tym, co się dzieje, jakie są plany, tematy i trochę przemyśleń.

Od ostatniego MoonCamp mija już prawie miesiąc, w tym czasie podczas wielu kuluarowych dyskusji postanowiłem, że kolejne spotkanie w Krakowie, które odbędzie się w 9 grudnia nie będzie skupiać się na jednym wątku przewodnim, lecz tematyka poruszana będzie bardzo zróżnicowana. Podstawą jest jednak dyskusja i samo spotkanie różnych osób z branży. Jeśli chciałabyś, chciałbyś coś ciekawego opowiedzieć na MoonCampie to zachęcam do kontaktu.

Ostatnie spotkania przyniosły kilka kolejnych decyzji dotyczących MoonCamp. Prawdopodobnie pojawią się patroni medialni i sponsorzy, co wywoła podczas spotkania kilka ciekawych niespodzianek (taką mam nadzieje). Pracuje też nad poszukiwaniem bardziej „campowego” miejsca w Krakowie (jeśli macie jakieś propozycję i „znajomości” chętnie je wykorzystam).

Jedną z świeżych decyzyjnych (niekoniecznie do końca przemyślanych) jest decyzja o tym, że odbędzie się MoonCamp w Warszawie, lokal już jest teraz kompletuję listę prelegentów. W związku z tym, jeśli masz coś ciekawego, co wywoła żywą dyskusję lub wniesie ciekawą wiedze dla ludzi z branży to szczerze zapraszam do współpracy.

Podsumowując:

9 grudnia MoonCamp w Krakowie, termin i zapisanie się tutaj:  http://www.facebook.com/event.php?eid=169726906375765

10 lutego MoonCamp w Warszawie, szczegóły wkrótce.

Strona na Facebooku spotkań: http://www.facebook.com/pages/MoonCamp/160848037265971