MoonCamp: 4 za nami

Kolejny udany MoonCamp. Jeśli nie byłaś(eś) żałuj i w akcie pokory zarezerwuj sobie czas na piąty. A teraz przeczytaj krótkie podsumowanie, co się działo.

10 marca 2011 odbył się czwarty MoonCamp, czyli spotkanie ludzi z branży Internetowej z naciskiem na poznawanie się i wymianę doświadczeń. Akurat na tym spotkaniu udało się nam pokazać dwie prezentację dotyczące pomysłów na biznes oraz jedną dotyczącą samorozwoju i poszukiwania perfekcji w przedsiębiorczości.

Agenda względem prezentowanej przed spotkaniem delikatnie się zmieniła jednak wcale nie z uszczerbkiem, dla jakości spotkania.

Spotkanie rozpoczęło się od mojej prezentacji pod tytułem „Przedsiębiorca Pro”, czyli 25 rad jak być lepszym przedsiębiorcą. Mam nadzieję, że się podobała – na jej kanwie właśnie produkuje stosowny artykuł 😉

Kolejny na scenę wskoczył Łukasz Plutecki, który z wielkim eksperckim podejściem opowiedział nam o rynku e-commerce, o potrzebach, możliwościach kuponach i nagrodach. Wszystko wokół swojego nowego startupu www.kuponobranie.pl. Zdecydowanie przedni pomysł i to kolejny raz potwierdza mnie w przekonaniu, że w Polsce powstają i będą powstawać ciekawe pomysły, które mogą rywalizować na dowolnym rynku.

Kuponobranie.pl

Cykl prezentacji zakończył Michał Dyrda ze swoim startupem www.lingapp.com, który wspomaga uczenie się słów. Kolejny mocny pomysł na biznes, któremu warto się przyglądać. Już teraz zarejestruj się w serwisie aby pomóc rozwijać nasze biznesy!

Po części oficjalnej na stoły wjechała najlepsza pizza w Krakowie, a że organizatorzy zbyt późno zaczęli nagrzewać salę to ciepło bijące od pizzy pięknie dopełniło spotkanie. Dziękuje jeszcze raz prelegentom i widzom – to wszystko dla Was, bo zgodnie z tym, co mówiłem na swojej prezentacji „chodzi o Was” 😉

A teraz dla wszystkich nawet tych, którzy zaspali, nie mieli w kalendarzach, nie pamiętali, nie chciało im się oraz cokolwiek, co im przychodzi do głowy na pytanie „dlaczego mnie tam nie było?” kolejny termin do zapisania się jest tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=204251806253758

Zainwestuj w siebie i spotkaj się z najlepszymi na MoonCampie!