MoonCamp: 20 powodów

20 argumentów, dlaczego warto być na kolejnym MoonCampie w dowolnie przybranej formie: uczestnika, prelegenta czy sponsora.

1 Warto przyjść na, MoonCampa bo będzie w nowym miejscu. Mam nadzieje, że bardziej pojemnym i sprzyjającym do lepszego poznawania się (czyt. networkingu).
2 Warto być prelegentem, bo prelegenci są nagradzani brawami, mają cudowną publiczność i z zasady dostają MoonCampową koszulkę.
3 MoonCamp nie jest non-profit jest super-profit, czyli wszystkim, którzy w nim uczestniczą dostarcza zysków. (Tu uśmiech do sponsora: przecież stać Cię na darmową pizzę, lub kupon dla uczestnika na grzeczny napój w barze)

4 Uczestnicy są osobami ciekawymi i należą do elitarnego grona nielansujących się ludzi a prezentujących ciekawe opinie.

5 Prelegenci mają nieograniczoną dowolność w prezentowaniu swoich opinii, nikt im nie narzuca tematu i nie zmusza do wprowadzania zmian.
6 Sponsor ma wiele możliwych narzędzi przekazu, wliczając w to 30 sekund na prezentacje firmy 😉

7 MoonCamp jest spotkaniem inspirującym, które już kilka razy wywołało współpracę pomiędzy uczestnikami. Tu, więc możesz spotkać swego zleceniodawcę, pracownika czy inwestora.

8 Prelegenci dostają darmowe piwo (jak chcą 😉
9 Logo na MoonCampowej koszulce jeszcze długo po spotkaniu sponsorowanym przez Ciebie będzie przemykać w realnym świecie.
10 Odpowiednia duża ilość uczestników wprowadza sponsorów i prelegentów w zachwyt i są bardziej skłonni współpracować, dlatego uczestnicząc wspierasz, jakość MoonCampa.
11 Będąc prelegentem masz niczym niezmąconą możliwość prezentacji przypadków z życia, które możesz skonfrontować z dosyć doświadczoną publicznością.

12 Na MoonCampie sponsor jest traktowany, jako dobry duch, podziwiany i chwalony przez wszystkich uczestników (ostatnio za dobrą pizzę)

13 Słucham wszystkich uczestników i reaguję na ich potrzeby, dlatego powinno być tak jak oczekujesz a jeśli nie będzie to zrobię wszystko by było.

14 Jako prelegent możesz liczyć na fachową rozmowę w trakcie oraz po Twoim wystąpieniu.

15 Sponsor może być też Patronem, wcale to nie znaczy, że musi przekazywać pieniądze. Aby stać się patronem wystarczy zaangażować się w promocję spotkania.

16 Uczestnicy całkiem gratisowo otrzymują super wypasiony kawałek pizzy lub ich kilka (w zależności od szybkości zabierania). Ta przyjemność jest elementem współpracy MoonCampu z sponsorem.

17 Prelegent ma dużo czasu na przygotowanie prezentacji oraz elastyczny harmonogram podczas spotkania.

18 Sponsor, Patron, Ludzie współpracujący dostają moją obstawę i obsługę do końca imprezy wraz z podwiezieniem do domu, hotelu czy gdziekolwiek w Krakowie.
19 Twoje uczestnictwo w MoonCampie sprawia, że jesteś dla mnie równie ważny jak sponsor, patron czy prelegent.

20 Przychodząc na MoonCampa w dowolnej formie czy to słuchacza, prelegenta lub osoby wspierającej sprawiasz wielu osobom przyjemność i pomagasz mi realizować mój pomysł na rozwój krakowskiej branży Internetowej.

I tym miłym akcentem zapraszam na 3 MoonCamp w historii. Zaproście swoich znajomych. Prawdopodobne miejsce spotkania to Forty Kleparz.

Termin spotkania i zapisy w 2 miejscach:

Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=114087201993725

GoldenLine: http://www.goldenline.pl/spotkanie/mooncamp2/