Kompany - biuro co-workingowe

Kompany – nowy wymiar co-workingu w Krakowie

Gdy zakładasz firmę zwykle kilka miesięcy możesz przesiedzieć w domu. Jest to wygodne i oszczędne rozwiązanie. Jednak w pewnym momencie zauważasz, że zaczynasz uciekać do różnych miejsc z pracą bo brakuje Ci kontaktu z ludźmi. To najczęstsze objawy pracy w domu. Da się na to zaradzić? Tak! Jak? Np. wykupieniem biurka w biurze co-workingowym np. w Kompany.

Kompany - biuro co-workingowe

Co to jest biuro co-workingowe? Najprościej jest odpowiedzieć, że bardzo sprytny sposób na oderwanie prywatności od pracy. W szczegółach polega na tym, że jako właściciel małej firmy możesz wynająć sobie zestaw biurowy na który składa się biurko, krzesło, dostęp do ubikacji i kawy oraz do drukarki i sieci (np. w Kompany). W zamian otrzymujesz nowych znajomych często interesujących się podobnymi sprawami, z podobnymi wyzwaniami i równie mocno zaangażowanych w osiągnięcie sukcesu. Zwykle też benefitem wynajęcia biura w takim biurze jest fakt uczestnictwa w różnego rodzaju działaniach samego biura co-workingowego .

Kompany – co-working

Takie działania właśnie są ideą Kompany – biura co-workingowego które startuje z swoją działalnością w Krakowie na ul. Berka Joselewicza 21. Kompany chce łączyć środowiska ludzi startujących w biznesie z współpracującymi z biurem ekspertami. Chce również mocno wspierać wynajmujących u nich biurka. Tak jak w przypadku Startup Weekend Kraków o którym pisałem dostęp do ekspertów i spotkań jest wliczony w cenę biurka a to zapewniam jest dużo niższą ceną niż wynajęcie ich na własną rękę. Kompany – nie chce być dla wszystkich – chce skoncentrować się na firmach z branż kreatywnych i nowych technologii (designerzy, projektanci, architekci, graficy, programiści, UX).

Cele Kompany

Kompany chce aby energia kreatywnych ludzi przepływając z różnych punktów widzenia inspirowała wynajmujących biurka i tworzyła nową jakość.

Kompany - biuro co-workingowe

Kompany to nie jest tylko miejsce gdzie się pracuje, to miejsce gdzie chce się pojawiać. Gdzie są ludzie, którzy chcą wspólnie z Tobą pracować, często mocno wpierają twoje przedsięwzięcia.
Biurko w Kompany można wynająć na doby (50 zł) lub na miesiąc (600 zł), są sale konferencyjne duża i mała oraz miejsca do rozmowy na osobności gdzie można nawet krzyczeć 😉

KOMPANY TO MIEJSCE DLA FREELANCERÓW, PRZESTRZEŃ DLA KONCEPCJI, SIEĆ DO ŁAPANIA DOBRYCH KONTAKTÓW.

Klimat Kompany

Kompany jest bardzo klimatyczne i polecam mocno chociaż sprawdzić miejsce. 300 metrów od tego biura na ulicy Starowiślnej powstawał Onet. Miał też na ul. Berka Joselewicza swoje biura. Jak się tam przechodzi dalej czuje się zapach kreatywnej energii ładowanej wiadrami do serwisów internetowych. Jeśli chcesz go poznać myślę, że mogę zaprosić na otwarcie 28 stycznia (w sobotę od 10 do niedzieli 10), które się zwie STARTINGOOD KOMPANY. Zobacz również relacje zdjęciową z biura Kompany.