blokada dostępu geoblocking

Internet bez blokad!

Odblokuj dostęp do materiałów, których właściciele uważają, że powinny być dostępne jedynie w wyznaczonych krajach. Hulu, CBS, Netflix, BBC, FOX i inne na wyciągnięcie ręki!

Wszystkim zawsze powtarzam, że jedną z największych zalet i jednym z największych przekleństw internetu jest fakt dotyczący dostępności materiałów, które w sieci umieszczamy. Niewątpliwą zaletą jest to, że każdy z dowolnego miejsca na świecie może mieć dostęp do tego co wystawisz w sieci. Jednak przekleństwem jest to, że zawsze się znajdzie sposób na to aby materiały, które usilnie chcesz zabezpieczyć przed postronnymi były dostępne również dla wszystkich. Batalie dotyczące DRM’ów nie raz przewalały się przez sieć, batalie dotyczące zabezpieczeń dostępu przy użyciu geolokalizacji urządzeń również. Zabezpieczania dostępności do treści poprzez rozpoznanie w którym miejscu na świecie jest dane urządzenie chcące uzyskać dostęp to śliski temat, nigdy to nie było pewne i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Oto dowód.

Jeśli jesteś fanem Top Gear, seriali amerykańskich lub po prostu chcesz mieć dostęp do publicznie dostępnych materiałów zabezpieczonych geolokalizacją twojego IP możesz już dziś zdjąć tą blokadę. To nic trudnego, proszę oto lekarstwo 😉

Jeśli jesteś posiadaczem systemu Windows skorzystaj z tej strony i zainstaluj to oprogramowanie: Hola! Unblocker. Jeśli chcesz mieć dostęp do tych materiałów na Androidzie (swojej komórce) to użyj tego linku: Hola! Unblocker for Android. Możesz też zainstalować niezależnie od systemu plugin Hola do Chrome lub plugin Hola do Firefoxa.

Instalujesz, restartujesz system lub przeglądarkę i wchodzisz na serwis, który nie pozwalał Ci się oglądać

Z obsługiwanych aktualnie serwisów można wymienić:

Miłego oglądania 🙂