Esemesy Stresy

Czy zdarzyło Ci się jechać samochodem i w trakcie czytać lub pisać smsa? Czy przy okazji tego nie spowodowałeś jakiegoś wypadku? Super, oby tak zostało! Dla swojego dobra dobrze schowaj komórkę zanim ruszysz z miejsca.

Gdy podczas spaceru czytasz i odpisujesz na smsy zwykle rozglądasz się, co się wokół Ciebie dzieje, czasem zdarzy się małe potknięcie, czasem możesz wpaść do fontanny a czasem też możesz wpaść pod samochód. Piszę ten wpis w trosce o twoje zdrowie i życie. Wiem, że potrafisz o siebie zadbać jednak czasem w tym pędzie nie zauważamy niebezpieczeństw, dlatego polecam na dziś 2 filmy, które spróbują otworzyć oczy. Ja po oglądnięciu ich nie używam komórki podczas jazdy.

W miarę bezpieczny wypadek (dla niektórych śmieszny):

Dla pani w wodzie przydałby się telefon, który w tle pisana sms wyświetla obraz z kamery. Bardzo prawdziwe, choć reżyserowane:

Namawiam Cię by odłożyć telefon w trakcie jazdy i skupić się drodze bo dzięki temu ja będę miał swego widza, a ty będziesz spokojnie mogła lub mógł powiedzieć: „ej moon, przestań pisać takie głupoty” 😉