Dwie ważne wiadomości!

Czyli o tym, że rzeka płynie i Moonopol.pl uczy się na błędach. Oraz, że wkrótce ciekawie się będzie działo a ja będę Was zachęcał abyście się przyłączyli.

Po pierwsze…

Moonopol zawęzi tematykę. Ograniczy się ponieważ sam nie potrafi powiedzieć o czym jest. Nie chce być pamiętnikiem, nie chce być blogiem renesansu (taka kategoria dla piszących o wszystkim). Za to chce być miejscem, które odwiedza się ponieważ udostępnia szybko i precyzyjnie informacje na dany temat. Moonopol.pl przemyślał sprawę i aktualnie jest na poziomie decyzji. Wkrótce decyzja, na pewno się o niej dowiecie.

Po drugie…

Moonopol.pl wraz z przyjaciółmi (np. z Wami ;-)) organizuje Bar Camp w drugim tygodniu października ( czwartek godz. 18). Miejsce spotkania to najogólniej mówiąc to Kraków, a precyzyjniej prawdopodobnie Pozytywka (mam takie miłe wspomnienia z technologicznych dyskusji) ale jeszcze muszę porozmawiać z właścicielem. Pierwszy „MoonCamp” bo tak się będzie nazywał będzie spotkaniem ludzi z branży i nie tylko w którym planuje oprócz stworzenia możliwości poznania się ludzi ciekawe prezentacje, dyskusje itd. Osoby, które chciałyby mi pomóc, chętnie wykorzystam, a te, które już teraz wyrażają chęć uczestnictwa w tej imprezie proszę o wpis na FB oraz zarezerwowanie sobie czasu. Tematyka tego MoonCamp’a to „Społeczności”.  Jeśli uda się nam zrobić ciekawe spotkanie, zrobimy kolejne. Jestem przekonany, że sam powód aby spotkać ludzi z branży a pracujących w różnych firmach jest dobry. Już dziś zapraszam, choć wiem jak dużo jeszcze przede mną. Jednego prelegenta już mam! I jego temat: „Społeczności w Internecie nam przeszkadzają”. Strona MoonCamp jest tutaj: http://www.facebook.com/pages/MoonCamp/160848037265971