Radio

Dlaczego nie słucham radia?

Włączyłem dziś przez przypadek na 3 minuty, oto strumień świadomości, który przeleciał przez mój mózg. Boje się o siebie jakby to miało trwać 5 minut. Wcale nie dziwie się, że radio traci swoje udziały. Nie wierzysz? Przeczytaj to sam.

Radio

(Przekaz 1)

Zobacz możliwości jakie daje Ci oferta T-Mobile dla firm i wybierz pakiet trzech tysięcy minut na rozmowy, smartfon Nokia Lumia osiemset z systemem Windows Phone za złotówkę i nawet czterdzieści procent zniżki na abonament. T-Mobile chwile które łączą.

(Przekaz 2)

– A co w przypadku pieczenia i upławów?
– To objawy zakażenia pochwy – polecam Iladian Direct.
– Iladian Direct?
– Tak. Kapsułki dopochwowe Iladian Direct hamują rozwój szkodliwych bakterii i odbudowują naturalną mikroflorę. Iladian zapomnij o problemach intymnych. Iladian rekomendowany przez naszginekolog.pl

(Przekaz 3)

W Niemczech masowe wyjazdy do Polski po zakup niemieckich aut. Powód: Opel Corsa, Nowa Astra i Astra Classic. To teraz do dziesięciu tysięcy złotych mniej i to w najlepszych wersjach które tak lubią Niemcy, oby także Polacy zdążyli do salonów Opla by kupić z rabatami. Z Berlina mówił dla państwa Tomasz Wiewiórski.

(Przekaz 4)

– Nie ważne, że Rutinacea Max polecana jest w okresie zachorowalności na grypę.
– Nie ważne, że jedna tabletka wystarcza na całą dobę.
– Nie ważne, że Rutinacea Max ma bogaty skład i podwójną dawkę.
– Ważne, że ma korzystną cenę. Suplement diety Rutinacea Max – cenne zdrowie w dobrej cenie.

(Przekaz 5)

– Poradnia słucham?
– Dzień dobry, chciałam podziękować za Laxinat, który mi pani poleciła.
– Tak, wiem na problemy z wypróżnianiem.
– Bardzo mi pomógł, zarówno tabletki do ssania i rozgryzania jak i Laxinat w proszku.
– Oczywiście, obie formy świetnie pobudzają jelita do pracy. Suplement diety Laxinat w proszku to jedyny naturalny błonnik wzmocniony suszonymi śliwkami i morelami!
– Dlatego utrzymuje skuteczność nawet przy długotrwałym stosowaniu?
– Tak!
– Wpaniale!
– Laxinat i szybciej wraca regularność wypróżnień. Teraz również Laxinat w opłacalnym dwustu gramowym opakowaniu.

(Przekaz 6)

W najnowszym Joyu, hity na nowy sezon, ubrania i makijaże w pastelowych kolorach. Będziesz wyglądała super seksi. Wzruszające historie. Gwiazdy adoptują psy. Ty też możesz. Oraz nie przegap wielkiej szansy, zostań modelką Joya. Joy już w kioskach.

(Przekaz 7)

– Już dosyć uderzenie gorąca.
– Najchętniej pozbyłabym się zimnych potów.
– Jestem ciągle zdenerwowana.
Menopauza wiąże się z szeregiem zmian w organizmie kobiety, aby je skutecznie zminimalizować powstała Climea Forte. Climea Forte zawiera podwójną dawkę vito estrogenów które naturalnie łagodzą wszystkie podstawowe objawy menopauzy. Dodatkowo uzupełniona jest w wapń i witaminy wzmacniające kości oraz pomagające zachować zdrowie i młody wygląd skóry. Suplement diety Climea Forte objawy menopauzy to już nie twój problem.

(Przekaz „8”)

Wiedzieli, że nadejdą takie dni, kiedy wszystko się zmieni. Dni o których będzie się mówić. 25 i 26 lutego jest premiera Toyoty w klasie Premium. Nowa Avensis w salonach Toyoty.

Tyle wytrzymałem. Wszystko w pięknym kontekstowym miksie upławów, zatwardzenia z nowym samochodem i menopauzą. Tak rozmyślam do jakiej grupy docelowej jest to kierowane? I jaki to ma sens?