Blog Roku 2011 - Paragon z podróży

Blog Roku 2011 – nie wygrałem!

Blog Roku 2011 kolejny raz udowodnił, że warto brać udział w tym prestiżowym konkursie. Jest to jedna z nielicznych cyklicznych imprez którą można nazwać świętem blogujących.

I choć nie mam do was żalu, że nie wysyłaliście na mnie smsów, wiem, że nie wygrałem tylko dlatego bo organizator Blog Roku wykluczył mój udział w tym głosowaniu. W podobnej sytuacji jest jeszcze kilka twórców  przyglądających się zza kurtyny temu jakże wyjątkowemu wydarzeniu. Tym bardziej warto wskazać i wyróżnić twórców którzy wygrali w plebiscycie Blog Roku 2011. A to, że ja nie wygrałem potraktuj jako żart, bo fakt, że tu jesteś jest moją nagrodą.

Zwycięzca Blog Roku 2011

Paragon z Podróży
Blog Roku 2011 - Paragon z podróży

Blog o przygodzie, o energii, o odważnych decyzjach – pełny inspirujących historii i ciekawych zdjęć z wypraw. Polecam wszystkim, również tym którzy poszukują ciekawych treści z pierwszej ręki.

Moje ulubione z Blog Roku 2011

Science in (political) fiction – nagroda w kategorii Polityka i Społeczeństwo – Blog Roku 2011
Z Mateuszem rozmawiamy już od ostatniego bloga roku 2010 o tym jak trudno mają ludzie, którzy trafili na ścieżkę nałogu narkotykowego. Od tamtego czasu autor tego bloga rozszerzył swoją społeczną działalność pokazując absurdy lokalnych władz miejskich oraz złe decyzje rządu.

Co się dziwisz – nagroda w kategorii Kultura – Blog Roku 2011
Powrót do przeszłości, pełnej ornamentów pięknego języka opisującego Polskę sprzed wojny. Świat zapomnianych aktorów, zapomnianej sztuki, filmów. Powrót do opisu tych wielkich za którymi ludzie przestali już tęsknić jest bardzo ciekawym przeżyciem szczególnie, że historia którą tworzyli jest nietuzinkowa i bajecznie interesująca.

Pani Niteczka prezentuje – nagroda w kategorii Moje zainteresowania i pasje – Blog Roku 2011
Gdy już wszystko stracisz i gdy nie widzisz żadnego ratunku, dzieją się rzeczy trudne do opisania. Gdy jednak błyśnie iskierka nadziei, zaczynasz odszukiwać sens w czym co robisz. Wtedy kolorów nabiera życie i nowy cel się pojawia. Pani Niteczka to blog o życiu, życiu pełnym nadziei i trudnych chwil.

Mam wątpliwość – nagroda w kategorii Absurdalne i offowe – Blog Roku 2011
Chciałbym umieć tak pisać jak Radomska, gdybym tylko tak potrafił pisać. Ten dystans, niebanalny sposób mówienia o rzeczach normalnych, lekkość przywalenia z piorunującym efektem powalenia. Nie wiem tylko dlaczego wygrała w absurdalne i offowe? To ani absurdalne ani offowe – to samo życie!

Zuch próbuje rysować – nominacja w kategorii Foto, Video, Komiks – Blog Roku 2011
W tej kategorii stawiałem na Zucha, lubię jego proste przekazy i historie. Pewnie dlatego, że jedzie zwykle tematyką z branży, którą rozumiem i w której przebywam. Nie wygrał, a może już w przyszłym roku? Był nominowany, więc to już coś! Ja takiej okazji nie miałem.

Zobacz też inne blogi nagrodzone w Blog Roku 2011. Wszystkim gratuluję, może w przyszłym roku organizator zdejmie ze mnie klątwę?