Blog: Plutecki.net

Chcesz wiedzieć, o czym rozmyśla współwłaściciel agencji internetowej? Chcesz pogłębić tematykę sprzedaży w sieci? Blog Plutecki.net to miejsce, które dostarczy Ci dużo ciekawych opinii.

Blog Łukasza Pluteckiego, który polecam to źródło wielu moich przemyśleń szczególnie tych z rynku e-commerce. Bardzo duże doświadczenie oraz własne obserwacje (z swojej agencji interaktywnej NetArch) dodaje blogowi unikalną wartość. Łukasz jest profesjonalny, nie wciska kitu – mówi o tym, co jest aktualne, bez trudnych analiz. Nie owija w bawełnę – nawet, jeśli się nie zgodzisz z jego zdaniem, będziesz miło wciągnięty w rozmowę za pomocą blogowych komentarzy. Które oprócz samych wpisów również polecam. Blog to nie tylko wpisy a również ludzie, którzy wokół nich się gromadzą – tu na Plutecki.net znajdziesz ciekawych ludzi z branży i będziesz mógł poznasz ich opinię, gdy występują, jako komentujący a nie twórcy wpisów na swoich blogach.

Wiec, jeśli jeszcze siedzisz na tej stronie, sprawdź czy mam rację. Zobacz Plutecki.net, zacznij np. od Czy można być blogerem – zawodowo