Blog: mirekpolyniak.wordpress.com

Czyli bliskie spotkania z e-marketingiem w najlepszym jego wydaniu. Jeśli chcesz wiedzieć a nie tylko czytać o e-marketingu to może już czas wejść na bloga Mirka Połyniaka.

Wyobraź sobie człowieka, który z niesamowitą pasją i energią opowiada o swoich przemyśleniach. Człowieka, który dzieli się swoimi doświadczeniami i fachowo wprowadza Cię w świat sieciowego marketingu – jeśli myślisz, że to Mirek Połyniak to tylko w 1/10 masz rację – bo Mirek to wulkan informacji, trzęsienie ziemi emocji i solidna góra marmurowa profesjonalizmu.  Uwielbiam czytać Mirka, bo pisze aktualnie, prawdziwie i przekazuje solidnie swoje zdanie – nie przeskakuje po tematach i nie tłumaczy Mashable, TechCruncha czy eMarketera (co ostatnio stało się jakąś plagą).

Z resztą, co ja Wam będę opowiadał, że blog Mirka Połyniaka mirekpolyniak.wordpress.com jest kopalnią wiedzy – wejdź i zobacz, przekonaj się czy mówię prawdę. A gdy to już się stanie to jeśli poszukujesz kogoś do pomocy w tworzeniu koncepcji pokazania się w sieci, spokojnie możesz zatrudnić jego firmę do tego. A teraz tak na początek, żeby zobaczyć styl, sprawdź jak Mirek relacjonuje konferencję facebookNOW, która niedawno się odbyła.