Blog: fotografwpodrozy.pl

Wielu z nas uważa, że posiada odpowiednią wiedzę, aby nazywać się dobrym fotografem. Wszystkim tym, którzy tak myślą oraz również tym, którzy chcą tak myśleć polecam serwis fotografwpodrozy.pl. Piotr Trybalski oprócz niekwestionowanej wiedzy o fotografowaniu posiada tysiące użyteczny rad, którymi dzieli się na swoim serwisie.

Gdy zaczynasz przygodę z aparatem masz przekonanie, że trochę warsztatu i dobry plener wystarczy. Gdy mija kilka dni zdecydowanie zapominasz wcześniejsze zdanie. Fotograf to brzmi dumnie! Jednak, aby nim być wymagane jest odpowiednie doświadczenie. Można je zdobywać samemu, ale, od czego mamy Internet i kilka doświadczonych ludzi, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami? Taką osobą jest Piotrek Trybalski, którego miałem wiele lat temu przyjemność poznać. Znając jego podejście do różnych tematów mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć „Fotograf w podróży” będzie dla Ciebie źródłem użytecznej oraz ciekawej wiedzy.

Poradniki dotyczące tego, jaki sprzęt wybrać, jak przechowywać dane, jakie wybrać oprogramowanie oraz jak zabezpieczyć swój aparat to tylko początek niekończących porad od profesjonalistów. Teraz pozostało mi jedynie zaprosić do serwisu Piotra i może tylko dodać swoją uwagę dotyczącą zdjęć, to, że Twój aparat jest w stanie zrobić 5000 zdjęć nie znaczy, że masz w 15 minut tyle zrobić, może lepiej pomyśleć 10 minut i zrobić 3 fajne ujęcia – może, bo ja za fotografa się nie uważam 😉 Ale może zacznij od ciekawego tematu „Niepożądane” – kobiety z Indii wtedy zobaczysz jak wiele interesujących rzeczy możesz się w tym serwisie dowiedzieć.