Aplikacja: Opener 2011 - logo

Aplikacja: Heineken Open’er 2011

Gdy rok temu wracałem z Openera snułem swoje rozważania na temat aplikacji, która pomogłaby mi poruszać się po tym festiwalu. Zaznaczyłem, że gdy nikt nie poczuje potencjału takiej aplikacji sam usiądę i ją napiszę. Uff.. Nie musiałem tego robić.

Aplikacja: Opener 2011

Oto prezentuję dzieło zlecone przez Alter Art. Jeśli ktoś chciałby się nauczyć jak zrobić dobrą, przejrzystą i niewymagającą tłumaczenia aplikację zapraszam do produkcji umieszczonej na AppStorze w iTunes która zwie się Open’er 2011.

Jest w niej prawie wszystko z tego co opisałem w tekście „Open’planner, czyli Heineken® Open’er z wspomaganiem” oprócz elementów lokalizacji znajomych i kilku drobiazgów. Na zamieszczonych zdjęciach możecie poglądowo zobaczyć co w niej jest. Zaczynając od mapy i rozkładu scen, informacji dotyczących festiwalu, interaktywnego programu w którym można zaznaczyć sobie koncerty i czas kiedy ma aplikacja o nich przypomnieć, ulubionych artystach wraz z ich opisami, funkcji zaznaczania miejsc przy użyciu GPS’a dzięki którym już nie zapomnisz gdzie jest twój namiot, samochód, dobre jedzenie. W aplikacji jest dostęp również do multimediów tj. muzyki i wideo. Jednym słowem BRAWO! Jeśli ktoś nie będzie używał tej aplikacji na Openerze a będzie miał odpowiednie warunki (iOs) to będę mu się bardzo dziwił.
W Alter Art wiedzą co robią. Gratulacje! Zdecydowanie najlepsza aplikacja festiwalowa jaką widziałem!

A teraz obiecana galeria: