apel stop zus

APEL: STOP ZUS!

Pięć lat temu Sergiusz Pawłowicz pokonał ZUS i zmusił go do dużego ustępstwa. Wiele lat temu Polacy powinni zamknąć ZUS i odzyskać nadzieję w przyszłości. Czy nie przyszedł czas na proste kroki? Weź swoje życie w swoje ręce.

apel stop zus

Co zrobiłeś, by wyrwać się z klinczu tych którzy nie mają nadziei i tych, którzy pogrywają obłudną wizją szczęścia którego nie będzie? Czy naprawdę kolejne lata mam patrzyć Ci w twarz i zastanawiać się dlaczego tak dużo osłów chodzi po naszej ziemi? Obchodzi mnie dobro ludzi, obchodzi mnie emerytka która dziś nie ma co do garnka wsadzić. Nie obchodzi mnie, zaś świat przepalanych funduszy które jak porąbany ładuje do krwioobiegu ZUS. Nie interesują mnie ich zabiegi. Stokrotnie wolałbym przyjąć głupi pakt ACTA, nawet mógłbym go sobie na tyłku wytatuować gdyby tylko ktoś przestał niszczyć relacje między ludźmi złym i chorym systemem ubezpieczeń emerytalnych.

Myślę, że ten system najszybciej jak to możliwe powinien przestać działać. A w jego miejsce pojawić się podatek. Podatek dla ludzi, którzy przez cały ten system wywalili się do góry nogami i mocno leżą. Znajdę kilku emerytów i będę ich utrzymywał. Naprawdę się postaram, tylko oddajcie mi moje pieniądze, bo wy nie staracie się o nich. Wy im opowiadacie bzdury zanęcając przy każdych wyborach. Oszukując ich sprawiacie, że społeczeństwo się dzieli. Dzieli się na tych którzy jeszcze płacą i tych którym się należy. Wbijacie klin pomiędzy nas, sprawiacie, że większość z nas nie może pomóc tym którym się należy bo pomagają bezimiennym.  Nie chce oliwić machiny ZUSowskiej. Widziałem ile przepalała pieniędzy w Prokomie. Wiem ile przepala dzisiaj i jak szanuje tych którzy dzień w dzień pracują na ich wynagrodzenia.

Chciałbym aby ktoś na poważnie zaczął rozmawiać o tym, a nie krył głowę w piasku przy każdym poruszeniu tego tematu. Nie obchodzi mnie to czy wygrasz następne wybory pośle. Obchodzi mnie abyś uszanował mój głos. Kiedy wyjdziesz ze mną na ulicę? To równie ważne jak ACTA! Jutro? W poniedziałek?