Angielskie wyzwanie! Podejmiesz?

Czyli o propozycji kreatywnej reklamy dla szkoły językowej lub nauczyciela. Jeśli masz znajomych właścicieli szkoły językowej pokaż im ten tekst, mam dla nich ciekawą propozycję!

Mam pomysł na reklamę Twojej szkoły językowej, który polega na tym, że Moonopol.pl zaczyna również działalność w języku angielskim pod adresem Moonopol.com, będą tam umieszczane te same teksty, które są umieszczone tutaj. Z czasem zaczną się tam pojawiać  teksty w języku angielskim. Ten czas związany jest właśnie z ofertą dla szkoły językowej. W zamian za mój entuzjazm, energię, czas i wytrwałość oraz informacje o twojej szkole oczekuję, że doprowadzisz mnie do poziomu, w którym będę w stanie swobodnie pisać teksty w tym języku. Umowa jest bezterminowa i do czasu istnienia Moonopol.com będzie zamieszczona tam informacja o Twojej firmie a ludzie, którzy będą czytać moje teksty (już ponad 10 000 unikalnych osób) będą zauważać progres. To również od twojego zaangażowania będzie zależeć jak szybko zacznę pisać pokazując, jakość waszej pracy.

Jest tylko jeden warunek, jeśli szkoła jest offline to wymagane jest, aby była w Krakowie. Żadnych innych warunków nie ma, a jeśli chcecie sprawdzić mój aktualny poziom, wypełnię każdy test, będziesz wiedzieć, że nie jest to takie trudne zadanie. Pomysł ten to zdecydowanie realizacja strategii Win-Win, więc nie wiem, dlaczego się zastanawiasz, dzwoń +48604910235 i zaczynajmy! Już na wejściu wszyscy dowiedzą się, że jesteś zainteresowany, bo o tym napiszę!