5 MoonCamp – Agenda 10.06.2011

Już w piątek odbędzie się kolejny MoonCamp, to już piąty. Sam nie wiem, kiedy to zleciało. Pamiętam ja dziś, gdy palił mi się tyłek przy organizacji pierwszego. Tym razem jest podobnie. Wszystko w proszku. Lubię to!

Zobacz: Relacja z piątego MoonCamp

MoonCamp odbędzie się w nowym miejscu, jednak niedaleko od poprzedniego (50m). Tak jak pisałem w poprzednim wpisie zmiana terminu i miejsca jest podyktowana lepszą dostępnością i lepszym dopasowaniem aury. Wszystkich tych, którzy byli oraz tych, którzy nie mieli okazji zapraszam. Będą gadżety, będzie catering przygotowany przez Touch Inn, będzie świetna atmosfera i miliony możliwości, które zawsze tworzą się przy takich okazjach. Poniżej znajduje się proponowana agenda z rozkładem czasowym, jednak nie przywiązywałbym się mocno do godzin. MoonCamp to ludzie, więc może się zdarzyć, że godziny się wydłużą, skrócą lub przeniosą w inną rzeczywistość. Jeśli nie masz czasu na pełne spotkanie, wpadnij na chwilę. Jestem przekonany, że na pewno Cię to zainteresuje.

18:00 Networking

19:00 Maciej Maciejowski – wstęp

19:15 Ewa Sobula, Barbara Rogoś i Iga MościchowskaUXbite z tematem „Badania użyteczności prawie jak rocket science”,

20:00 Radek Kucko członek zarządu Interii opowie o różnicach pomiędzy tym, co ludzie mówią w badaniach a co realnie robią.

20:30 Piotr Kowalczyk prezes IAB Polska, odpowiedzialny za rozwój produktów reklamowych w Onet.pl,

21:15 Piotr Kaczo Kaczor – „Rok na swoim w branży internetowej, czyli co, jak, dlaczego warto”,

21:45 Katarzyna Żyła, właściciel Simply User  – „Użyteczność przeciwko eyetracking – sprawa z powództwa branży”

22:15 Łukasz Plutecki z NetArch „Użyteczny e-commerce – frontend i backend w praktyce”.

22:40 Networking

Tu w tym miejscu przy okazji 5 MoonCampa chciałbym podziękować dotychczas wspierającym mnie osobom i firmom:

Bartkowi Mieleckiemu – człowiekowi duszy, który niejednokrotnie wybawił mnie z „proszkowej rzeczywistości przez MoonCampie”

Kindze Bugajskiej – za udowadnianie mi, że warto.

Dorocie Rejowskiej, dzięki, której MoonCamp zaistniał. Bo to jej w drodze powrotnej z rzeszowskiej  InternetBeta pierwszy raz opowiadałem o tym, że chciałbym taki barcamp zorganizować a ona nie wybiła mi tego z głowy.

SpeedUp Group, Conrad.pl i Onet.pl za mocne wsparcie sponsorskie i wiarę w moje przedsięwzięcie.

Dziękuje wszystkim prelegentom, dla których wyszykuje specjalne „hall of fame” – jesteście mistrzami i tak już zostanie.

Nie pozostaje mi zaprosić kolejny raz. Zapraszam do zapisywania się tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=204251806253758

A miejsce imprezy, mapki możecie poznać pod tym adresem: http://touchinn.pl