10 czerwca – 5 MoonCamp

Zaczynamy odliczanie do kolejnego MoonCampa. To już piąty a my cały czas się zmieniamy. Tym razem opowiemy o projektowaniu, o rynku, o życiu na swoim i jak wdrożyć innowacyjne rozwiązania do restauracji.

Już w piątek 10 czerwca w Krakowie w restauracji Touch Inn, którą nazywam najbardziej zaawansowaną technologicznie restauracją, jaką widziałem na oczy odbędzie się kolejne spotkanie branży internetowej w Krakowie. Zmiana terminu na piątek oraz miejsca odbyła się po wielu rozważaniach. Piątek to dzień gdzie łatwiej będzie bez zerkania na zegarek przeciągnąć spotkanie z nowo poznanymi osobami. Miejsce jest zbliżone do tematów, o których rozmawiamy – jest pełne technologii.

Gry plan na piątek jest jeszcze w trakcie układania, jednak już teraz zdradzę część prelegentów. Będzie Ewa Sobula, Barbara Rogoś i Iga MościchowskaUXbite z tematem „Badania użyteczności prawie jak rocket science”, Radek Kucko członek zarządu Interii opowie o różnicach pomiędzy tym co ludzie mówią w badaniach a co realnie robią. Piotr Kaczo Kaczor z tematem „Rok na swoim w branży internetowej – czyli co, jak, dlaczego warto”, Piotr Kowalczyk prezes IAB Polska, odpowiedzialny za rozwój produktów reklamowych w Onet.pl, Łukasz Plutecki z NetArch przedstawi też prezentację “Użyteczny e-commerce – frontend i backend w praktyce”. Będę również ja Maciej Maciejowski i szef Touch Inn, który zdradzi kulisy tego typu rozwiązań technicznych wykorzystanych w jego restauracji.

Będzie tort z okazji 1 urodzin moonopola! Będzie jedzenie tym razem przygotowane przez Touch Inn, będą gadżety i będzie świetna atmosfera!  Nie ma możliwości, aby Cię tam nie było! Zapraszam serdecznie, chętnie zapoznam się z twoimi opiniami i odpowiedziami na pytania, które zadasz.

Zapraszam do zapisywania się tutaj: http://www.facebook.com/event.php?eid=204251806253758

A miejsce imprezy, mapki możecie poznać pod tym adresem: http://touchinn.pl

Do zobaczenia w Touch Inn 10 czerwca 2011 na #5 MoonCampie w doborowym towarzystwie. Jest wiele powodów dla których warto się na nim pojawić.