Maciej Moon Maciejowski

Maciej Maciejowski – o autorze

Maciej Moon MaciejowskiZnany również jako Moon, urodzony w 1974 roku. Absolwent wydziału Zarządzania AGH w Krakowie.

Od 1993 intensywnie zaangażowany w rozwój Internetu. Jestem i byłem uczestnikiem wielu działań społeczności Internetowej (np. jeden z administratorów serwera Ircowego w 1994-1996 roku).

Od 1996 roku nieustannie związany z firmą, która teraz nazywa się Grupa Onet.pl S.A. (Optimus S.A. Oddział Kraków Departament ds. Internetu, Optimus Pascal. Onet.pl S.A. oraz epizod z DreamLab – technologicznej spółki Grupy Onet.pl S.A.)

W okresie tym tworzyłem (programowałem) pierwsze serwisy Onet.pl (ten też, patrz stopka) oraz kierując swój rozwój w obszary zarządzania prowadziłem zespoły, który stworzyły większość aktualnie działających serwisów Onet.pl.

Prywatnie, piszę tutaj oraz pogłębiam wiedzę o procesach zachodzących w Internecie. Nie próbuje być wróżką czasem jednak próbuje przewidzieć występujące zjawiska. Przy okazji rozwijam mój nowy projekt zwany Gotletem, który dąży do tego aby stać się polskim almanachem najpopularniejszych fraz którymi interesowali się ludzie w określonym dniu.

Znaleźć mnie można łatwo w sieci np.:

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować polecam drogę e-mailową moon.pl.kr(małpa)gmail.com, odezwij się na skype: moonpl lub zadzwoń: +48604910235

Moje wypowiedzi są moimi prywatnymi wypowiedziami.

W ramach tego bloga jak i innych miejsc w sieci obowiązuje polskie prawo a szczególnie prawo autorskie. Dlatego, proszę o kontakt, jeśli ktoś miałby ochotę przedrukować cały artykuł lub ich grupę. Bardzo chętnie się nimi podzielę jednak muszę na to wyrazić zgodę.