dzień kobiet kwiaty

Dzień Kobiet

Co za urocza obłuda. Ja pytam kto to wymyślił? A w zasadzie nie pytam, co za różnica czy Socjalistyczna Partia Ameryki czy jakakolwiek inna organizacja szukająca uznania dla kobiet. To ciekawe, że od wielu lat nie udało się nam doprowadzić do tego aby okazywać szacunek i uznanie dla kobiet na co dzień.

dzień kobiet kwiaty

I to tym bardziej mnie dziwi gdy patrzę na realia. Przecież to nasze Matki, Siostry, Żony, Córki, Wnuczki, Kuzynki, Koleżanki, Kochanki, Konkubiny, Babcie. Jest ich tyle samo co mężczyzn, czasami nawet więcej. Jednak przez swój naturalny zmysł do tworzenia skupiają się na tym często ustępując patriarchalnemu modelowi, poddając się stereotypom.

Kochane Kobiety, w ten uznawany przez większość mężczyzn dzień jako Wasze święto piszę do Was z przekazem. Nie odpuszczajcie, szanujcie siebie, jesteście mądre i niesamowicie ważne w każdym kroku naszego życia. Życzę Wam wyrwania się z chorych feministycznych dłoni, które pokazują Was w gorszym świetle. Jesteście piękne, wrażliwe i niezastąpione. Każdy mężczyzna dobrze wie jak wiele zawdzięcza kobietom. A nawet jeśli zapomniał i przypomina sobie tylko dlatego, że jest 8 marca, wkrótce życie pokaże mu jakie jesteście ważne.

Trzymajcie się ciepło wszystkie kobiety czytające ten tekst.
Wszystkiego mogłoby zabraknąć jednak nie Was, całe szczęście Was nigdy nie zabraknie 🙂

 • :*
  Aczkolwiek czego Ty chcesz od feminizmu? Gdyby nie ten ruch, to nadal „męski pantofel” znajdowałby się w naszym polu widzenia, jako najistotniejszy i najważniejszy.. Rozumiem, że istnieją fanatyczki, a każdy fanatyzm rodzi deformacje, wykoślawienia etc. 
  Temat do dłuższego dyskutowania 🙂
  Dzień Kobiet był, jest i będzie i uj! Jak również istnieje Dzień Kota, Żołnierza, Górnika, Barbarzyńcy… no może się zapędziłam, ale kto wie 😀
  Aczkolwiek powiadam, że widok pojedynczego tulipana w celofaniku, w to nasze Babowe święto, doprowadza mnie do czarnej gorączki.
  Amen
  pozdrówki i buziaki 🙂